TEMPLÁŘŠTÍ LUKOSTŘELCI

Jsme klub zabývající se lukostřelbou nejen na běžné terče ale i na 3D terče zvířátek. Chtěli bychom lukostřelbu přiblížit a rozšířit mezi co nejširší veřejnost.

Přijeďte se podívat k nám do Dolních Bojanovic. Jste vítáni i s dětmi, které si také můžou vyzkoušet střelbu na 3D zvířátka. Můžete nás navštívit kteroukoliv neděli od 14 hodiny odpolední, těšíme se i na vaši návštěvu střelnice.


Jako každé léto i letos nás pozval náš pan trenér na trochu kratší pobyt u Bojanovských stavidel. Během pobytu jsme se několikrát dostali na vodu, vařili si vlastní jídlo, umývali nádobí nebo třeba hráli "hecovanou".

Dne 5.5. 2019 vyrazila za deště malá skupinka do Tišnova na MZP. Před Tišnovem po dešti ani památky a tak proběhl celý závod za příznivého počasí.

Stalo se již zvykem, každý rok v březnu dojet na závody do Čejče. Nyní již potřetí. Vyjížděli jsme ve velmi malém počtu již v 9. Už při příjezdu nám bylo jasné, že je zde velmi mnoho účastníků, protože tu bylo tolik aut, že byl velký oříšek vůbec někde zaparkovat. Ale poradili jsme si a zaparkovali jsme.

O víkendu 31.10. - 2.11. 2014 se Daniel zúčastnil lukostřeleckého kurzu s Arnim - Tomášem Hanušem (Mistr Evropy IFAA 2014, vicemistr Evropy WA 2014, mistr Evropy WA 2012 a vicemistr světa 2013 v kategorii longbow). Vše se konalo v malebné Krkonošské krajině.

V Sobotu 11. října proběhlo slavnostní otevření lukostřelnice v Dolních Bojanovicích. Jelikož se nám počasí vydařilo, jednalo se o akci vskutku zdařilou a nenarušenou jedinou kapkou dešťové vody. Návštěvníci nejen z řad dětí, ale i dospělých si měli možnost vyzkoušet střelbu jak na běžné terče, tak i na 3D terče zvířátek. Střílelo se dokonce i z...