en-6. kolo Zimní ligy - Čejč

17/03/2019

Stalo se již zvykem, každý rok v březnu dojet na závody do Čejče. Nyní již potřetí. Vyjížděli jsme ve velmi malém počtu již v 9. Už při příjezdu nám bylo jasné, že je zde velmi mnoho účastníků, protože tu bylo tolik aut, že byl velký oříšek vůbec někde zaparkovat. Ale poradili jsme si a zaparkovali jsme.

Celé to propuklo chvíli po odbytí desáté hodiny. Na prvních terčích trochu více foukal vítr, takže se spousta z nás netrefovala. Jakmile jsme však přišli střílet mezi búdy, konečně jsme ukázali své dovednosti v plné parádě. Jedenáctky nám také několikrát padly. 

Už jsme byli za půlkou trasy, kdy nás přepadl silný déšť. Ten nám znovu zkomplikoval střílení, dokonce jeden terč trefilo jen tři lidi a to taky jen po jednom šípu. 

A jako na potvoru při konci zase začalo svítit sluníčko. Docela nás to naštvalo, že tak hezky svítit nemohlo před nějakou dobou. To také ukázal terč, kde jsme se všichni trefili. 

Následně na nás čekal výborný guláš s libovolným počtem knedlíků. Byl velmi dobrý a také nás zahřál. Už jsme jen čekali na výsledky.

A jak jsme tedy dopadli?

Nejlépe z celého klubu dopadl Petr Jarošek. Ten také jako jediný dosáhl na cenný kov - Bronz.

Dále se zúčastnili:

Tadeáš Stávek, Anežka a Lea Möseovi, Stanislav Červenka, František Miklík, Josef Frolec